Vaikų stovyklą PAŽINTIS SU JOGA

„Vėjų fėjos“ edukacinėje sodyboje įgyvendinama bendruomenės projekto RUMŠIŠKIŲ MIESTELIO BENDRUOMENĖS FIZINIO AKTYVUMO SKATINIMAS vaikų stovyklą PAŽINTIS SU JOGA. Stovykla skirta supažindinti vaikus su sveika, aktyvia gyvensena ir yra finansuojama Sporto rėmimo fondo lėšomis. Rumšiškių bendruomenės vaikai sužinojo apie fizinio aktyvumo veiklų naudą ir susipažino su jogos pratybomis: fiziniais pratimais, kvėpavimo technikomis, sveikesne mityba. Kartu išmokome jogos pratimų kompleksą „Saulės pasveikinimas“, kvėpavimo technikas, padedančias nurimti, susikoncentruoti. Netrūko ir linksmybių: žaidėme judrius žaidimus, rengėme estafetes, žygį aplink ežerą, kūrėme mandalas, dekoravome medinius…

0
Skaityti daugiau

Talka Darom 2021 Rumšiškėse

Rumšiškės tapo lengvesnės 48 – 50 maišais šiukšlių, 4 padangomis, 2 pamirštomis sofomis ir vienu raudonu foteliu. Viso dalyvavo 20 savanorių ir vienas keturatis. Taip pat Antano Baranausko gimnazijos mokytojos ir mokiniai. Seniūnė Eugenija su Jolita pasirūpino, kad šiukšlės būtų išvežtos sutartu laiku, tad lietus nuplovė visas dulkes ir miestelyje pasidarė gaiviau. Ačiū jums visiems ir iki kitos talkos !!!

0
Skaityti daugiau

Lieptai ant Paežerojaus ežero

Lieptelių atnaujinimas prie „Paežerojaus“- tikras bendruomeniškumo projektas! – Suaukojo pinigus 74 žmonių, surinkta 2648 eur!  Rumšiškiečių geranoriškumu ir lėšomis buvo nupirkti du pontoniniai lieptai ir kopėtėlės.  Pirmas lieptas jau pastatytas. Prie įniciatyvos prisijungė ir naujoji LLBM muziejaus direktorė- Gita Šapranauskaitė, kuri suorganizavo liepto kuolų ištraukimą su sunkiąja technika ir stipriom vyrų rankom. Miškininkai pastatė naujus takus iki lieptų, išretino mišką…  Bendruomenės vyrai aktyviai dalyvavo bendroje talkoje, surenkant lieptą. Kaip gera tarti AČIŪ, kai tokia gausybė žmonių įsijungė į šią iniciatyvą!  

0
Skaityti daugiau
Kviečiame tapti bendruomenės „Kokalnis“ nariu

Naujiems metams prasidėjus kviečiame naujus narius prisijungti prie mūsų bendruomenės „Kokalnis“ veiklos.  Nariais gali tapti visi Rumšiškių seniūnijos gyventojai pateikę prašymą bendruomenės valdybai. Nariai moka nustatytą nario mokestį metams, kuris šiuo metu yra 10 eur. Finansiniai metai prasideda nuo 01.01 iki 12.31.

Daugiau informacijos rasite čia.

Užpildytus prašymus siųsti: pamarna(eta)gmail.com