Atliekų tvarkymas Rumšiškėse

Rūšiavimas yra viena svarbiausių veiklų, kuria kiekvienas galime prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos Lietuvoje mažinimo. Rūšiuojant atliekas, jos nepatenka į sąvartynus, o yra perdirbamos ar naudojamos energijai išgauti, todėl mažiau teršia mūsų aplinką. Tad kiekvieno mūsų indėlis – labai svarbus.

Informacija skirta atliekų rūšiavimui Rumšiškėse idividualių namų ūkiams

     Gyventojai, turintys sudarę sutartį su S.Į. „Kaišiadorių paslaugos“ dėl mišriųjų atliekų išvežimo, turi galimybę nemokamai gauti mėlyną (plastiko/popieriaus/metalo ) ir žalią (stiklo) pakuočių rūšiavimo konteinerius. Pakuotės atliekų aptarnavimas atliekamas nemokamai.
Dėl konteinerių kreiptis galima el. paštu asta.simoniene@kaisiadoriupaslaugos.lt, arba adresu Gedimino 133, Kaišiadorys. Efektyviam bendravimui gyventojai turi pateiktų savo kontaktinį telefono numerį ir ateityje informuoti apie adresų pasikeitimą.

Šiukšlių konteineriai, patogioje privažiavimui vietoje prie namų, turi būti pastatyti ne vėliau kaip nustatytos dienos 8,00 val. Paslaugai atlikti skiriamos trys dienos (esant techninėms kliūtims ar žmogiškajam faktoriui).

Konteinerių Rumšiškių miestelyje vežimo grafikai

Juodas – BUITINĖS MIŠRIOS atliekos išvežamos kas antrą pirmadinį,  tikslus laikas 2020 m. čia.
Mėlynas –  POPIERIUS ir PLASTIKAS, išvežimas kartą į mėnesį, tikslūs vežimo grafikai 2020 m. čia.
Žalias  – STIKLAS kas ketvirtį šiemet 2020 m.: Gegužės 5, Birželio 2  ir 30, Liepos 28 ir toliau, tikslus vežimo grafikas čia.

     Stambiagabaritės atliekos iš Rumšiškių miestelio gyventojų yra surenkamos keturis kartus per metus, pagal iš anksto paskelbtą atliekų surinkimo grafiką 2020 m. :
Sausio mėn. 14,16,21,23,
Balandžio mėn. 7,9,14,16
Liepos mėn. 7,9,14,16
Spalio mėn.  6,8,13,1
Stambiagabaritės atliekos – tai nebenaudojami, nereikalingi didelių gabaritų baldai, daiktai – lovos, sofos, čiužiniai, spintos, langų rėmai, durys, smulkaus remonto darbų atliekos,  padangos – leistinas kiekis 5 vnt. ir t.t.

     Tekstilės gaminių konteinerio Rumšiškėse deja nėra (gyventojai neišreiškė pageidavimo), tad artimiausi 2 konteineriai yra Pravieniškių II kaime adresu: Pravieniškių  g. 29 ir  Pravieniškių g. 51.

Dalinamės informacija kaip teisingai rūšiuoti pakuočių atliekas spalvotuose konteineriuose, nes kaip rašo S.Į. „Kaišiadorių paslaugos“, neteisingai išrūšiuoti konteineriai nebus aptarnaujami.

 

 

Kviečiame tapti bendruomenės „Kokalnis“ nariu

Naujiems metams prasidėjus kviečiame naujus narius prisijungti prie mūsų bendruomenės „Kokalnis“ veiklos.  Nariais gali tapti visi Rumšiškių seniūnijos gyventojai pateikę prašymą bendruomenės valdybai. Nariai moka nustatytą nario mokestį metams, kuris šiuo metu yra 10 eur. Finansiniai metai prasideda nuo 01.01 iki 12.31.

Daugiau informacijos rasite čia.

Užpildytus prašymus siųsti: pamarna(eta)gmail.com