Apie mus

Bendruomenė – tai visų pirma laisvė. Tikroji laisvė už kurią mūsų protėviai kovojo, aukojo savo gyvenimus, likimus. Laisvė svajoti, jausti, gyventi taip, kaip sako širdis. Laisvė nebūti pataikūniškam ir tolerantiškam sistemai, kuri dauguma ima nei duoda.

Bendruomenė – tai žmonės, kurie žvelgia plačiau ir giliau, kurių idėjos ir veikia kuria visuomenei daugingus dalykus. Tai žmonės kurie tiki, jog žmogus gali sukurti neįtikėtinus dalykus, kurie žino, kad ribos yra tik mūsų pačių galvose. Žmonės, kurie ima ir daro, kurie nekreipia dėmesio į skeptikus, kurių nepalaužia abejojantys.

Bendruomenė yra jėga sprendžianti žmonių problemas. Mes patys galime pasirinkti kaip norime gyventi, ką norime sukurti, nelaukiant, kol kažkas už mus kažką padarys.

Būti bendruomenišku, reiškia būti atsakingu ne tik už save, bet ir už savo aplinką ir kultūrą, kurioje gyvenime. Būti atsakingu už savo ateitų, už palikimą ateities kartoms.

Bendruomenė yra stiprus užnugaris kiekvienam joje esančiam. Bendruomenė suteikia aibę galimybių saviraiškai, tobulėjimui, bendravimui.

Stipri bendruomenė – sveikos ir atsakingos visuomenės požymis.

Rumšiškių bendruomenės VIZIJA – klestintis miestelis, kuriame auga laimingi vaikai, kūrybingas ir veiklus jaunimas, sąmoningi tėveliai ir senoliai, vertinantys sveiką ir saugią gyvenamąją aplinką, bendruomeniškumą. Miestelis, kuriame gyventi jauku, saugu, smagu, kuriame yra didžiulės galimybės saviraiškai, aktyviam gyvenimo būdui, kūrybai.

Rumšiškių bendruomenės MISIJA – pritraukti į bendruomenę įvairaus amžiaus, profesijų, pomėgiųrumšiškiečių, kurie galėtų kartu siekti sukurtos vizijos.

„Bendruomeniškumas, tai ne tik buvimas geografiškai arti su kitais individais ar buvimas viename socialiniame tinkle. Tai bendrumo ir atsakomybės pojūtis už tai, kas vyksta. Žmonija yra mūsų galutinė bendruomenė, ir kiekvienas joje atlieka lemiamą vaidmenį.“   Yehuda Berg

Kviečiame tapti bendruomenės „Kokalnis“ nariu

Naujiems metams prasidėjus kviečiame naujus narius prisijungti prie mūsų bendruomenės „Kokalnis“ veiklos.  Nariais gali tapti visi Rumšiškių seniūnijos gyventojai pateikę prašymą bendruomenės valdybai. Nariai moka nustatytą nario mokestį metams, kuris šiuo metu yra 10 eur. Finansiniai metai prasideda nuo 01.01 iki 12.31.

Daugiau informacijos rasite čia.

Užpildytus prašymus siųsti: pamarna(eta)gmail.com