Visai smagus savaitgalis nutiko.
Su Rumšiškių bendruomenės nariais apsikuopėme miestelio užkaborius. Viskas gerai organizuota, pagal galiojančias tvarkas. Jei DAROM, tai DAROM 2021.

Rumšiškės tapo lengvesnės 48 – 50 maišais šiukšlių, 4 padangomis, 2 pamirštomis sofomis ir vienu raudonu foteliu. Viso dalyvavo 20 savanorių ir vienas keturatis. Taip pat  Antano Baranausko gimnazijos mokytojos ir mokiniai. Seniūnė Eugenija su Jolita pasirūpino, kad šiukšlės būtų išvežtos sutartu laiku, tad lietus nuplovė visas dulkes ir miestelyje pasidarė gaiviau.  Ačiū jums visiems ir iki kitos talkos !!!

Darom 2021 talkos Rumšiškėse nuotaikos ir apibendinimai:

 1. Kelias link LLBM Ūkinių vartų – Rolandas iš šalikelės ištraukė visą mašiną, deja detalėmis. Viso 6 maišai, 3 padangos ir dar neaišku kas.
 2. Sankryža šalia Maximos, Lekavičiaus gatvėje – 6 maišai ir viena padanga, „brangus“ palikimas nuo „furų“ vairuotojų, kurie čia sustoja. Darbavosi jungtinė bendruomenės komanda.
 3. Kapinių patvorys – Aušros komanda rinko žvakes ir kitas kapinių priežiūros atliekas nuo „rūpestingų“ kapinių lankytojų. Surinkta 8 maišai žvakių ir gėlių.
 4. Rumšiškių poilsiavietė – Antano Baranausko gimnazijos trečiokai surinko 7 maišus plastiko, stiklo ir kitokių šiukšlių.
 5. Rumšiškių miestelio centras, sporto aikštelės galas – Čia auksinis jaunimas buvo įsirengęs VIP laisvalaikio zoną. Tarp šiukšlių ir senų baldų, tikriausiai žaidė „Durnių“, nes ten pat radome ir visą kortų kaladę. – Surinkti baldai ir 5 maišai šiukšlių.
 6. Pievelių gatvės statybinių šiukšlių kampas –  Statybinio laužo nerinkome, bet radome 4 maišus buitinių šiukšlių.
 7. Lekavičiaus g. einant link LLBM muziejaus įėjimo – Dovilė su šeima rado 1 maišą šiukšlių, kuris netyčia iškrito pro važiuojančių automobilių langus.
 8. P. Cvirkos gatvė einant link Maximos  – Antano Baranausko gimnazijos 1 B klasės mokiniai su mokytoja Elvyra rado 3 didžiulius maišus šiukšlių. Kaip tie vaikai panešė?
 9. Miestelio centre ir Rumšiškių kultūros centro pievelėse mėtės 2 maišai smulkių šiukšlių, jas surinko 1 A klasės mokiniai su klasės mokytoja Audrone.
 10. J. Aisčio gimtinė – aplinką sutvarkė Rumšiškių kultūros centro darbuotojai su direktore Gražina.
 11. Bendruomenės pirmininkas su žmona Egle rado 5 maišus šiukšlių, kurios iškrito iš pravažiuojančių mašinų Lekavičiaus gatvėje.

 

 

“ Susitvarkėme, tai dabar negėda ir svečių pasikviesti.
Užsukite, aplankyti Rumšiškes. Jau gėlės žydi, paukščiai be perstojo triukšmauja, stirnos išsidrąsinę vaikštinėja, ežiai pavakariais laksto po kiemus, gražu, ramu ir gera.“  – po talkos pasidžiaugė rumšiškietė Gitana 😉