O mums 2018 metai irgi buvo labai darbingi, aktyvūs, jaučiame kaip augame ir stiprėjame kasdien.

Šiais metais surengėm du smagius renginius: „Rasų šventę“

Kai kiekvienas kuria bendruomenę atiduodamas dalį savęs – įvyksta stebuklas… Rasos šventė!! Ypatingas Ačiū Loritai Kulakauskienei ir visam nuostabiam folkloro ansambliui “Nedėja”! Už muziką ir fantastišką apšvietimą- Rolandui Bražioniui ir Augustinui Bagdonui! Už didžiulį laužą – Aušrai ir jos vyrui Gerulaičiams! Už girą ir gerą nuotaiką – Ilonai ir visam Vėjų fėja kolektyvui! “Savas” mokinių klubui už dainas ir šokius! Rytei Jonikaitei už nuostabias dainas! Giedriui Dekaminavičiui už pačią skaniausią žuvį!Jolantai Dekaminavičienei už šieno kitkas!Lenai Vereščiaginai už braškių ir šokolado Fondiu ir stalus!Rumšiškių merginų naujai susibūrusiam chorui ir jo vadovei Modestai Kalinauskienei !! 😉Rolandui Šalteniui už nerealų VIDEO! Ačiū, kad atėjote! Jūsų visų dėka šventė buvo FANTASTIŠKA!!Nerealiausia tai, jog visi šie žmonės organizavo, dirbo – NEMOKAMAI, be jokio atlygio..atsinešdami viską, ką turi geriausio !!Ačiū!!! ❤️❤️❤️ Rumšiškių bendruomenė “Kokalnis”

Опубликовано Rumšiškių bendruomenė Воскресенье, 24 июня 2018 г.

ir „Trakinių turnyrą su kaimynų vakarone“.

Parašėme 3 projektus, visus juos laimėjome, į Rumšiškių bendruomenės biudžetą pritraukta beveik 23000 eur. Už šias lėšas renovuojame fontaną, o pavasarį statysime vaikų žaidimo aikštelę.
Lapkričio mėnesį pateiksime dar vieną paraišką gauti ES lešų projektui “Rumšiškių miestelio aktyvaus laisvalaikio parkas – vaikų žaidimo aikštelė”. Galbūt ir čia pavyks, nes Rumšiškės seniai nesupelnė turėti tokį parką.
Nors tų, kurie tiki ir palaiko bendruomenės aktyvą gretos dar nėra didelės ir dažnai tenka susidurti su priešiškumu, savo miestelio labui dirbame kantriai, tyliai, su didžiausiomis viltimis, jog vieną dieną išaugsime į vieną stipriausių ir gražiausių bendruomenių Kauno apskrityje.

Kas, jei ne mes PATYS, galime inicijuoti pokyčius ir gražius darbus?!